ייעוץ וטיפול באישור ובביצוע הלוואה מגובות משכנתא, למטרת רכישת דירה או בית, או לרכישת מגרש ובניית בית מגורים פרטי צמוד קרקע, או להרחבתם ולשיפוצם.
 
כיועץ אישי למימון ולמשכנתאות, אאתר את צרכיכם הספציפיים, אפעל בהתאם למטרותיכם האישיות ואבנה עמכם ועבורכם תכנית מימון התואמת את צרכיכם; אבנה עמכם תיק בקשה להלוואה מגובת משכנתא;  אעשה עבורכם סקר שוק וכמיטב יכולתי אפעל לגיוס הסכום הדרוש לכם, בתנאים הטובים ביותר האפשריים בנסיבות הזמן, כפוף ליכולותיכם הכלכליות ולביטחונות המוצעים על ידיכם וכמובן – לאישור הבנק.
אקיים עמכם פגישת ייעוץ ראשונה – חינם! אפגש עמכם לפגישת היכרות ולפגישות עבודה - בכל מקום הנוח לכם.
 

ההלוואות מגובות המשכנתא לדיור מיועדות לכם. לכן, אם אתם -

  • זכאי משרד הבינוי והשיכון, חסרי דיור בהגדרה, המתכננים לרכוש דירה חדשה במסגרת "מחיר למשתכן" או "מחיר מטרה";                                                                                                             
  • זוג צעיר העומד לרכוש את דירתו הראשונה, בכל מסגרת קבלנית אחרת, או דירה מיד  שנייה בשוק החופשי; עולים חדשים המתכננים לרכוש דירה ראשונה בישראל, לכם ולבני  משפחתכם; משפרי דיור המבקשים להחליף את דירתכם הקטנה בדירה חליפית מרווחת יותר, לכם ולמשפחתכם המתרחבת; 
  • מתכננים לרכוש או לבנות בית צמוד קרקע ולצדו חלקת גינה ירוקה ופורחת. 
  • הורים הרוכשים בכספי חסכונותיהם, דירה המיועדת לבן או לבת, העומדים בפני יציאה  לחיים עצמאיים, דירה אשר תשמש למגוריהם, או כנכס מניב שיממן מגורים במקום אחר, ודרושה לכם משכנתא לגישור על פער המימון;
  • החלטתם לרכוש דירה או בית, גייסתם את ההון העצמי הדרוש לרכישתה, ודרושה לכם להשלמת תקציב הרכישה משכנתא, לגישור על ההפרש שבין מחיר הדירה או בית שאתם רוכשים, לבין ההון העצמי העומד לרשותכם  -אני אטפל באישור ובביצוע המשכנתא שתגשר על הפער הזה.
אם התבססתם מבחינה כלכלית, ובידיכם הון עצמי ואתם מתכננים לרכוש דירה כהשקעה – נוספת על דירת מגוריכם או ביתכם הפרטי, ולשם השלמת המימון לרכישתם אתם מבקשים לקבל משכנתא;   
אם אתם תושבי חוץ , או ישראלים המתגוררים בחו"ל ומבקשים לרכוש דירה או בית בישראל, אני מציע לכם ייעוץ אישי, בניית תכנית מימון ריאלית לרכישת הדירה, בניית תיק בקשה ראוי לקבלת משכנתא בנקאית וטיפול באישורה ובביצועה.  אייצג אתכם בנאמנות כל הדרך אל הבנק. אעשה כל הניתן לשם אישור הבקשה בסכום הדרוש לכם, בתנאים התואמים את צרכיכם ואת יכולות ההחזר שלכם  ואסייע לכם במהלך ביצוע המשכנתא.
משרדי עובד בשיתוף פעולה עם משרד עורכי דין, העוסק בייצוג תושבי חוץ המבקשים לרכוש דירה או בית בישראל. שם תקבלו שירות יעיל, אדיב ומקצועי, החל בהכנת הסכם הרכישה וכלה בהעברת הזכויות על שמותיכם בלשכת רישום המקרקעין.
אם אתם רוכשים או בונים בית בישוב קהילתי;  רוכשים דירה או בונים בית  במסגרת קבוצת רכישה;  בעלי נחלה במושב או במגזר החקלאי הפרטי, ואתם מתכננים להרחיב את ביתכם, לערוך בו שיפוצים, או לבנות בית לילדים בשטח הנחלה, או בהרחבה; 
אבנה לכם תכנית מימון לרכישה או לבנייה, המתאימה למטרותיכם והולמת את יכולת ההחזר שלכם לאורך זמן; אתן לכם ייעוץ מקצועי, המבוסס על ידע מצטבר וניסיון רב; אעשה עבורכם סקר השוואתי בין בנקים ואכין תיק בקשה ערוך ומפורט אשר יוגש לבנקים, בצירוף המסמכים הדרושים לבחינת ולאישור בקשתכם; אגיש לכם סיוע בתהליך ביצוע ההלוואה.
אגייס עבורכם את הסכום הדרוש לכם, בתנאים הטובים ביותר בנסיבות הזמן – כפוף ליכולותיכם  הכלכליות, לביטחונות המוצעים על ידיכם, לבחינת הבנק ולאישורו.

אשמח אם תפנו אלי לתיאום פגישת היכרות, ללא התחייבות וללא עלויות.

 
אני ממליץ לעיין באתר זה, בין היתר, במאמר פרי עטי:
תשומת לבכם מופנית לסעיפים 5.1. ו-5.2 במאמר זה, בו מצוטטים כלשונם הוראות נוהל בנקאי תקין של בנק ישראל בנושאים  הקשורים למשכנתאות לדיור: "נהלים למתן הלוואות לדיור", (סעיף 5.1.), ו- "מגבלות למתן הלוואות לדיור" (סעיף 5.2.)
 
צרו קשר, אשמח לענות על כל שאלה
עודד איתן יועץ למימון ולמשכנתאות, רח' חיים בר לב 1/13, נתניה 4246393.
טלפון: 077-3447623;  נייד: 052-2631957;  פקס: 09-8653175  דואר אלקטרוני: eitanoded@bezeqint.net
 
מלאו פרטים בטופס זה ואחזור אליכם בהקדם
< לעמוד הקודם